Ruszyła piąta już edycja rowerowego Pucharu Polski Branży Stali Nierdzewnych.
W niedzielę, 17 maja 2026 r,, stanęliśmy na starcie w Wiśle. Mimo niesprzyjającej pogody w rywalizacji wzięło udział kilkanaście osób reprezentujących drużyny: Aperam, Invest-Tech, Nicrometal oraz SSN – Nierdzewni (drużyna Stowarzyszenia Stal Nierdzewna).
W klasyfikacji indywidualnej mężczyzn:
- najwyższe miejsce na podium zajął Przemysław Maćkiewicz (MTL – drużyna SSN Nierdzewni),
- drugie miejsce zajął Przemysław Olechowski (Aperam),
- trzecie – Maciej Indyka (Aperam).
W wyścigu, w kategorii Family, wyzwanie podjął również Antoni Dyssy (Nicrometal), zajmując tym samym pierwsze miejsce.
Kolejny start – 5 lipca (Bielsko-Biała)!
Rowerowy Puchar Polski Branży Stali Nierdzewnych odbywa się w ramach cyklu silesia.bike.
Szczegóły: https://silesia.bike/inform…/pp-branzy-stali-nierdzewnych/
Zapisy: https://silesia.bike/informacje/rejestracja/
Regulamin: https://silesia.bike/informacje/regulamin/
W razie pytań pozostajemy do dyspozycji:
Anna Rekusz,
508 027 529
anna.rekusz@stalenierdzewne.pl
Do zobaczenia na starcie!



































