ładowanie zawartości
EN

Rowerowy Puchar Polski Branży Stali Nierdzewnych - podsumowanie trzeciego biegu

24-05-2022

Za nami jest już trzeci bieg w ramach Rowerowego Pucharu Polski Branży Stali Nierdzewnych. W minioną niedzielę (22 maja 2022 r.) zawodnicy ścigali się na trasie w Tarnowskich Górach.

Rywalizację wygrała drużyna reprezentująca firmę Investa, a kolejne miejsca zajęły: Nicrometal, Aperam, Nova Trading oraz Jacquet.

W klasyfikacji indywidualnej kobiet najwyższe miejsce na podium wywalczyła Iwona Galman (Politechnika Śląska). Na drugim miejscu znalazł się Aleksandra Janeczek (Aperam), a na trzecim Agata Wasong (Jacquet).

Wśród mężczyzn najszybciej na mecie zameldował się Tadeusz Dowiedczyk (Investa), kolejne dwa miejsca zajęli reprezentanci Aperamu: Maciej Indyka oraz Przemysław Olechowski.

Po trzech biegach klasyfikacja drużynowa wygląda następująco: Nicrometal, Aperam, Investa, Nova Tarding oraz Jacquet.

W tegorocznej edycji Pucharu, który organizowany jest w ramach Bike Atelier MTB Maraton, odbędzie się jeszcze 8 biegów. Najbliższy zaplanowano w Raciborzu na 5 czerwca 2022 r.

Wszystkich chętnych zapraszamy do udziału. Rejestracji zawodników, jak i drużyn dokonywać można wyłącznie poprzez strony internetowe udostępnione przez organizatorów Bike Atelier MTB Maraton (szczegóły: http://stalenierdzewne.pl/1407/rowerowy-puchar-polski-branzy-stali-nierdzewnych).